برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کشمیر اشغالی +عکس ها- اخبار میان الملل – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار خبرگزاری تسنیم از کشمیر اشغالی، هزاران نفر از مردم کشمیر با به دست گرفتن پلاکاردهایی که در آن عکس ها امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب دیده می‌شود چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند. 

آنها با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از انقلاب و آرمان‌های امام و رهبری عنوان کرده و خود را در این جشن بزرگ شریک دانستند. 

مردم در مناطق مختلف کشمیر اشغالی به خیابان‌ها آمده و با راهپیمایی مواضع انقلابی خود در قبال تحولات روز جهان اسلام را نیز عنوان کردند.

آنان تصاویری از «زکریا» کودک معصوم عربستانی که به طرزی فجیع شهید شد نیز به دست گرفته و از مجامع مسئولین میان‌المللی خواستند نسبت به پایمال شدن حقوق بشر در عربستان سعودی واکنش نشان دهند. 

پرچم‌های حزب الله و مقاومت نیز در دستان مردم کشمیر دیده می‌شود که نشان از مواضع آنان در قبال تحولات سوریه، فلسطین و لبنان هست.

بعضی رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا انقلاب دوستی مردم کشمیر را زیر سوال برده و نفوذ گروه‌های افراط‌گرا در این منطقه را برجسته جلوه دهند. 

این در حالی هست که مردم کشمیر اشغالی سال‌ها هست در حمایت از انقلاب اسلامی ایران جزو پیشگامان هستند و تحولات داخلی را نیز به دقت رصد می‌کنند تا در موقع لزوم در صحنه حاضر باشند.

گفتنی هست قسمت وسیعی از کشمیر تحت اشغال نظامیان هندی هست و سرکوب مردم این منطقه از سوی هند نیز به شدت در حال اجرا هست، روز گذشته ۵ جوان کشمیری در عملیات نظامیان هندی به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *