تحرکات گسترده صهیونیست‌ها علیه حزب‌الله در شورای امنیت- اخبار میان الملل – اخبار تسنیم

به گفته گروه میان الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه یدیعوت آحارانوت نوشته هست مقامات ارشد ارتش اسرائیل، گفته‌هایی را به نمایندگان کشورهای عضو شورای امنیت ارائه خواهند کرد تا (به زعم آنها)، حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی در این نهاد میان المللی معرفی شود.

این رسانه افزود این تحرکات اسرائیل در پی تقویت جایگاه حزب الله در لبنان صورت گرفته هست. به نوشته این روزنامه، تیم نمایندگان اسرائیل در سازمان ملل طی ماه‌های گذشته، تحرکاتی را با هدف متقاعد کردن تعداد بیشتری از کشورهای عضو شورای امنیت شروع کرده تا حزب الله را به عنوان یک سازمان تروریستی معرفی کنند.

یدیعوت آحارانوت در ادامه نوشت هیئت نظامی اسرائیلی شامل افسران ارشد یگان اطلاعات، گفته‌هایی را در ارتباط با فعالیت حزب الله در لبنان به شورای امنیت ارائه خواهند کرد که  ادعاهای درمورد آنچه ایجاد زیرساخت‌های تروریستی گسترده از سوی این رسانه صهیونیستی قلمداد شده، از جمله این گفته‌هاست.

این رسانه افزود هیئت اسرائیلی نگرانی‌های تل آویو را از هرگونه افزایش قدرت حزب الله در لبنان و نیز حضور ایران در سوریه ابراز خواهد کرد.

خبر دیگر اینکه یک نظامی رژیم صهیونیستی در جریان رزمایش نظامی این رژیم زخمی شد.

منبع ها صهیونیست عنوان کرد این نظامی ارتش اسرائیل در جریان رزمایش نظامی روز گذشته زخمی و ازبرای درمان به بیمارستان منتقل شد.

به گفته این منبع ها، این نظامی در نتیجه تیراندازی در خلال رزمایش نظامی در یک پایگاه نظامی زخمی شده هست و ارتش تحقیقاتی را درمورد این حادثه شروع کرده هست.

این حادثه در مرکز فلسطین اشغالی خبر داده هست. دوشنبه گذشته هم یک نظامی صهیونیست در جریان رزمایش نظامی رژیم اسرائیل در شرق قدس اشغالی زخمی شده بود.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی طی گفته‌هایی عنوان کرده‌اند که طی ماه‌های گذشته، حوادث متعددی رخ داده که به زخمی شدن شماری از نظامیان اسرائیلی منجر شده هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *