یورش مجدد شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی؛ زخمی شدن یک فلسطینی در اردوگاه جنین- اخبار میان الملل – اخبار تسنیم

به گفته گروه میان الملل خبرگزاری تسنیم،منبع ها فلسطینی عنوان کردند گروه‌هایی از شهرک‌نشینان صهیونیست امروز سه شنبه به صحن‌های مسجدالاقصی در شهر قدس اشغالی یورش بردند.

به گفته این منبع ها، شهرک‌نشینان پس از ورود به صحن‌های مسجدالاقصی به انجام اقدامات تحریک آمیز پرداختند. یورش امروز شهرک‌نشینان همانند روزهای گذشته در سایه حمایت گسترده نظامیان صهیونیست صورت گرفته هست.

 خبر دیگر اینکه نظامیان صهیونیست امروز به اردوگاه جنین یورش بردند که در نتیجه آن یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله آنها زخمی شد. به گفته منبع ها محلی، در جریان یورش نظامیان رژیم اشغالگر به اردوگاه جنین و هجوم آنها به منازل مردم، درگیری‌هایی رخ داد که طی آن متجاوزان به سمت جوانان تیراندازی کردند که یک نفر در نتیجه آن زخمی شد. 

به گفته منبع ها فلسطینی، نظامیان صهیونیست پس از یورش به منازل مردم، پنج جوان به نام‌های یوسف الشلبی،أشرف محمد القیسی،ناصر هشام ابوطبیخ،نجیب عونی جویل و محمد وضاح الأسمر را بازداشت کردند.

بر اساس گفته پایگاه خبری شهاب، نظامیان صهیونیست امروز همچنین حضور نظامی خود و قرار دادن موانع در منطقه یعبد و ورودی‌ها و خیابان جنین نابلس را تشدید کردند.

شهرک‌نشینان صهیونیست هم یک شهروند فلسطینی و فرزندش را در واد برقین ربودند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *