دوشنبه, 22 آبان 1396 10:29

سومین مدرسه تابستانی علوم اعصاب شناختی ویژه دانشجویان 19 شهریور ماه برگزار می شود

کمیته دانشجویی انجمن علوم اعصاب ایران با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، سومین مدرسه تابستانی علوم اعصاب شناختی را از 19 تا 24 شهریور ماه امسال برگزار می کند.

این مدرسه تابستانی با هدف آشنایی دانشجویان با فناوری های نوین شناختی، تقویت کار گروهی و تفکر بین رشته ای، با تاکید بر اجرای پروژه های علمی برگزار می شود. 

کلاس های این مدرسه ویژه دانشجویان علوم پزشکی، علوم پایه، روانشناسی و فنی و مهندسی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای است و ظرفیت آن محدود است. لذا متقاضیان و علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینکی که در زیر همین خبر آمده اقدام به ثبت نام کنند.

در این مدرسه که یک هفته دایر خواهد بود کلاس‌های تخصصی با موضوعات مختلف علوم اعصاب شناختی همچون تشریح عملی مغز انسان، حس و ادراک، نوروساینس خواب و بیداری، فلسفه ذهن، حافظه و یادگیری، تفکر و زبان، تصمیم گیری‌ و کارکرد اجرائی، مدل سازی شناختی، آگاهی و توجه، شناخت اجتماعی، بیماری های عصبی، توانبخشی شناختی، نقشه برداری مغز، پژوهش در علوم اعصاب و کار تیمی با رویکرد علوم اعصاب برگزار می شود. علاوه بر این، جهت سنجش کیفیت اثربخشی مدرسه تابستانی علوم اعصاب شناختی ارزشیابی هایی به صورت تئوری و عملی در ابتدا و انتهای مدرسه از دانشجویان به عمل می آید.

سومین دوره این مدرسه با همکاری مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی ایران، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و کلینیک مغز و شناخت، با حضور اساتید برجسته علوم اعصاب و شناختی کشور همراه با فعالیت گروهی، عملی و برنامه‌های مرتبط اجتماعی‌-فرهنگی برگزار خواهد شد.

خوابگاه برای دانشجویان شهرستانی که در این کلاس ها ثبت نام می کنند، پیش بینی شده است. 

لینک ثبت نام: http://bit.ly/3rdcnss

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی:7- 88194956-021 (داخلی ۵۲۱)